fbpx

O nás z krajiny vzťahov

Radi by sme sa vám v krátkosti predstavili. Toto sme my, ktorí stojíme za projektom Vzťahovo. Sme na ceste životom rovnako tak, ako vy. Hľadáme cesty, ako naše vzťahy prežívať v radosti a láske, zmysluplnosti i nádeji. Ako odborníci objavujeme čo je tajomstvom spokojnosti vo vzťahoch a ako tomu pomáhať. Všetky naše pozorovania života či skúsenosti z praxe chceme zdieľať s vami v krajine vzťahov. Pozývame vás, aby ste sa stali jej obyvateľmi či susedmi. Vitajte!

Náš tím

Denisa Zlevská

Denisa Zlevská

 
Spolu s mojím manželom Miroslavom Zlevským sme autormi projektu Vzťahovo. Krajinu vzťahov sme priviedli k životu preto, aby v nej každý našiel dobrú radu, inšpiráciu i efektívnu odbornú pomoc. Dôležitým prvkom našej krajiny je hra a dobrá nálada. Preto sme spolu s celým tímom vytvorili partnerskú Hru DUET. Mojím snom bolo spojiť psychologické vzdelanie i prax s témami života a priniesť užitočné odborné poznatky jazykom, ktorému všetci rozumieme. To je aj mojim cieľom v článkoch, ktoré píšem k témam 7 partnerských zručností i v celej mojej práci. Ako psychologička a lektorka sa vo svojej praxi dlhodobo venujem témam medziľudských vzťahov v partnerstvách, manželstvách i rodinách. Založila som a riadim poradenské Centrum pre tréning a rozvoj, kde poskytujem poradenstvo pre páry i individuálnych klientov. Jeho cieľom je pomáhať rozvíjať vnútorný potenciál človeka, umožniť mu realizovať dôležité zmeny a prežívať život naplno v harmónii so sebou i vo vzťahoch. Viac o mne nájdete tu.

Miroslav Zlevský

Miroslav Zlevský

 
Spoločne s mojou manželkou Denisou Zlevskou sme autormi projektu Vzťahovo. Chceme ním priniesť do vzťahov hodnotu komunikácie cez jednu z najprirodzenejších ciest akou je hra. Veríme, že vzťahy je potrebné udržovať v kondícii, aby prinášali svoje ovocie a preto sme vymysleli Hru DUET ako jeden z efektívnych i zábavných nástrojov. Venujem sa vytváraniu hier kde spájam poznatky zo sveta technológií, gamifikácie a komunikácie. V rámci projektu sa starám o všetko, čo súvisí s IT prostredím – od spravovania webu až po technologický návrh riešení našich nápadov. Viac o mne nájdete tu.

Externí spolupracovníci

Kornélia Ďuríková

Kornélia Ďuríková

 
Je večný optimista. Verí, že školy, deti a mládež sú zdrojom nádeje a budúcnosti. Pracuje ako školský psychológ a vedie poradensko-konzultačnú spoločnosť PSYCHOVIT. Vyštudovala psychológiu a výchovu a vzdelávanie dospelých. Absolvovala certifikované vzdelávanie v oblasti pozitívnej psychológie a vzdelávania. Je členkou Medzinárodnej asociácie pozitívnej psychológie (IPPA). Špecializuje sa na témy mentálneho zdravia, psychickej odolnosti, silných stránok charakteru a na budovanie zdravého prostredia. Aktívne publikuje na portáli eduworld.sk.

Martina Hanušková

Martina Hanušková

 
Je psychologička venujúca sa problematike výchovy a vzdelávania detí a adolescentov. Zaujíma sa tiež o oblasť medziľudských, najmä partnerských vzťahov a rodiny, ktoré tvoria pevný základ potrebný pre efektívne zvládanie a prekonávanie životných výziev. Momentálne sa vzdeláva v dlhodobom výcvikovom programe v adlerovskom poradenstve. Relaxuje v prírode a pri joge. V projekte Vzťahovo pôsobí ako externá redaktorka.

Jana Ester Horniaková

Jana Ester Horniaková

Je mama v zácviku. Už vyše 4 roky robí na svojej životnej reportáži vo svojej rodine. Má troch mužov života. Manžela a dvoch synov. Mikrofón a rozhlasový éter na čas vymenila za dobrodružné výpravy do sveta vzťahov, hier, smiechu, hrncov, plienok a aj nedostatku spánku a litre kávy. Má 13 ročnú novinársku prax. Vie aké je to stáť pred, ale aj za mikrofónom. V teréne za každého počasia i sedieť v štúdiu. Ako redaktorka a moderátorka pracovala v rozhlase, celoštátnej i viacerých lokálnych televíziách. Pracovala aj v printe, marketingovej firme a v samospráve na PR oddelení. Aktuálne píše svoju prvú knihu. Nuž a kým uzrie svetlo sveta, rada s vami strávi čas vo svojich podcastoch a pozýva aj na blog vztahovo.sk. Prečo? Lebo na vzťahoch záleží. Teší sa na stretnutie s vami.

Mária Lettrichová

Mária Lettrichová

 
Je spolumajiteľkou maklérskej spoločnosti Perspective Group, s.r.o. V oblasti finančného sprostredkovania pôsobí od roku 2005. Pri práci s klientmi sa opiera nie len o vedomosti zo štúdia na Ekonomickej univerzite, ale najmä o dlhodobé skúsenosti z pôsobenia na finančnom trhu. Ku každému klientovi pristupuje individuálne s ohľadom na jeho špecifické potreby, možnosti a ciele. Snaží sa mu odporučiť také riešenie jeho finančnej situácie, aké by zrealizovala sama sebe v jeho situácii. V projekte Vzťahovo sa venuje témam správy financií v manželstve a rodine.